
Szer Vitrol Bros, csigák ellen, 1000 g
16,80 €
/ ks
ÁFA nélkül
(6759 Ft)
Logisztikai csomag ára:
100,80 €
ÁFA nélkül
(40557 Ft)
Regulálja a csigák/csigák mennyiségét. A biogazdálkodásban való használatra alkalmas. Moluscocid, csali közvetlen használatra granulált formá... teljes leírás
Kat. szám:
2173116
EAN kódot:
5904517382879
Súly:
1,09 kg (csomagolás 6,54 kg)
Logistické balenie:
6 ks
- Regulálja a csigák/csigák mennyiségét.
- A biogazdálkodásban való használatra alkalmas.
- Moluscocid, csali közvetlen használatra granulált formában, amelyet a csigák, csigák és csigák elleni védekezésre terveztek szabadföldi növénytermesztésnél, üvegházakban, védett területeken. A speciális csalinak köszönhetően hatékonyan vonzza a csigákat.
- A készítményben található hatóanyag, a vas-difoszfát hatásmechanizmusa a nyálkaképződés csökkentésében áll.
- A készítmény a növényi táplálkozás azonnali megszűnését okozza, hiszen már egyetlen lenyelés után a kártevők telítettségérzetet tapasztalnak.
- A granulátum elfogyasztása után a csigák általában visszahúzódnak földalatti rejtekhelyeikre, ahol elpusztulnak, és nem hagynak nyálkát vagy döglött csigákat a védett területen.
- Ezért a termék használatának eredményei nem feltétlenül láthatók azonnal, és a hatékonyságot közvetve, azaz a kártevők által okozott károk kisebb mértéke alapján kell értékelni.
- A termék olyan hatóanyagot tartalmaz, amely a talajban természetesen előforduló foszfát- és vasionokra bomlik le.
- csomagolás 1000 g.
Hmotnosť (g):
1000
16,80 €
/ ks
ÁFA nélkül
(6759 Ft)
Logisztikai csomag ára:
100,80 €
ÁFA nélkül
(40557 Ft)